Kontakty

BINTER DS s.r.o.
Žitná 527
541 03 TRUTNOV - Poříčí
IČO 287 77 492
DIČ CZ28777492
Společnost zapsána v Obchodním rejstříku vedeném KRAJSKÝM SOUDEM V HRADCI KRÁLOVÉ, ODDÍL C, VLOŽKA 26776
E-mail: iBinter@seznam.cz
Tel. : +420 604 237 429

Projekt spolufinacován Evropskou unií Projekt spolufinacován Evropskou unií

Produkty

Služby

Omítací pila, rozmítací pila

Stroje jsou určeny k dělení dřevěných polotovarů na požadované řezivo podélným řezáním. Z univerzální konstrukce jsou odvozeny jednotlivé typy umožňující výběr typu stroje, který je pro Vás nejvýhodnější. Ocelo - litinová konstrukce rámu stroje zajišťuje klidný a spolehlivý chod stroje při dosažení vysoké kvality řezu. Podávací válce a jejich přítlak zajišťují správné vedení materiálu při řezu. Rychlost podávky je u všech typů kromě omítací pily měnitelná pomocí frekvenčního měniče, který v závislosti na zatížení pilového motoru upravuje optimální posuv do řezu.

Ve výrobním programu jsou omítací pily s jedním pevným a jedním pohyblivým pouzdrem pro 1 nebo 2 pilové kotouče nebo se 2 soustředně se pohybujícími se pouzdry s předvolbou 28 rozměrů šířek. Dále lze výše uvedený stroj výrobně připravit jako rozmítací pilu do výšky řezu 125 nebo 155 mm, eventuelně jako kombinaci omítací a rozmítací pily s krátkou dobou požadované změny.

Tento výrobní program je doplněn možností sestavy prizmovaní pily pro pořez agregátní kulatiny do průměru 23 cm a délky od 1 do 5 m na polotovar prizmu, kterou lze již dále zpracovávat na rozmítacích nebo malých rámových pilách. Prizmovací pila je doplněna vkládacím žlabem s unášecím palcem a vytahovacím hřeblovým dopravníkem. Prizmovací pila umožňuje zpracování agregátní hmoty na prizmy, přímo na ostropořez nebo půlení.


Copyright © 2009 - 2024 Dřevařské stroje - Ing. Karel Binter